Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Sand coin, kripto para borsalarında listelenmesinin ve işlem görmesinin arından kısa zamanda yüksek bir popülariteye ulaşmış, yükselme trendi ile yatırımcıların ilgisini çekmiş kripto para birimidir. SAND, merkeziyetsiz ortamda oluşturulmuş bir oyun ekosistemi olarak oldukça kısa zamanda geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmış, yatırımcıların odak noktası olmuş durumda. Sand coin’in gelecekteki etki alanının özellikle DAO ve NFT’ler ile birlikte daha da artması bekleniyor.

The Sandbox (SAND); oyun biçimde dijital varlık oluşturulmasına, alınıp satılmasına imkan sunan blok zincir tabanlı sanal dünya olarak kullanıcıların karşısına çıkmakta. NFT ve DAO’yu birleştiren The Sandbox, oyun severlere yönelik oldukça dikkat çekici ekosistemi ve her geçen gün büyüyen oyun topluluğu sayesinde popülaritesini hızla artırmakta. Platform, ana akım oyunlarda blok zincir kullanılmasına imkan tanımak amacıyla projelendirilmiş; kullanıcıların oyuncu olarak içerik üretmesine zemin hazırlamıştır.

Sand Coin Geleceği

Sand coin geleceği, konvansiyonel yatırım opsiyonları yerine yeni nesil yatırım seçeneği olarak karşımıza çıkan kripto finans yatırımına yönelen kişilerce merak konusu. Her geçen gün trendini yükselten, rağbet gören coin borsasının önemli bir aktörü olan sand coin, oyunsever yatırımcıların oyun oynarken coin üretmesine imkan tanıyan bir teknolojiye sahip. Metaverse listedinde yer alan The Sandbox Coin (SAND), Ethereum ağını kullanmakta. ERC – 20 altyapısını kullanan Sand Coin ekosistemi içindeki bazı ürünler;

 • VoxEdit

VoxEdit, pazara aktarım olanağı sunan varlıklar oluşturulmasına imkan tanır.

 • Marketplace

Marketplace, oyuncuların ürettiği varlıkların ticarete konu edilmesine imlan sunan merkeziyetsiz pazardır.

 • Game Maker

Kullanıcıların ücret ödemeksizin oyun oluşturmasına olanak tanıyan araç kutusudur.

Kripto finans yatırımcılarının merak ettiği ve yanıtı aradığı bir diğer husus “güvenlik” olarak karşımıza çıkıyor. Sand coin, güvenlik ve şifreleme prosedürü için Ethereum blok zincir altyapısını kullanarak gerçekleştirmekte. Ethereum blok zincirin güvenilirliği dikkate alındığında, Sand coin’in güvenilir olduğunu ifade etmek çok da yanlış yorum olmayacaktır. Dolaşıma girdiği günden bu zamana değin pek çok kripto para borsasında listelenen, işlem gören Sand Coin’in listelendiği başlıca borsalar şunlardır;

 • Binance,
 • Crypto.com,
 • KuCoin,
 • FTX,
 • Kraken,
 • Huobi Global,
 • Gate.io,
 • Btcturk,
 • Paribu.

Sand Coin Yorum 2023

Sand coin yorum 2023 özelinde oldukça olumlu olduğu söylenebilir. Metaverse evrenleri arasında oldukça başarılı bir platform olan ve yatırımcıların hızla ilgisini çeken Sand coin, dijital finans analistlerinin 2023 için değer kazanacağını öngördüğü kripto para birimleri arasında yer almakta. Platformun geliştirdiği önemli iş birliklerinin Sand coin fiyatında özellikle orta vadede artış yaşanmasına neden olacağına dikkat çekilmekle birlikte, tüm bunların muhtemel birer “öngörü” olduğunun altı çizilmekte.

Sand Coin Grafik

Sand coin grafik değişimleri, aksiyonları ve genel trendi “pozitif” yönde seyrettiği için pek çok kripto para yatırımcısının yakından izlediği, takip ettiği varlıklar arasında yer almakta. Kripto finans yazarları ve analistlerinin sand coin grafik değişimleri üzerinden yaptığı çıkarımlar, oldukça düşük riskli bir yatırım düşünen yatırımcılar için ideal bir kripto para olduğu yönünde.

Ancak, bilinçli ve doğru bir yatırım; grafik analizi, yorumlar ve değerlendirmelerin yanı sıra kapsamlı ve çok yönlü araştırmayla desteklenmiş, güçlendirilmiş yatırımlardır. Bu nedenle, sadece grafik incelemesiyle veya analist yorumlarıyla yetinilmemeli; projeye ve platforma ilişkin detaylar üzerinde değerlendirmeler yapılarak yatırımlara yön verilmelidir. Aksi takdirde, kısa ve uzun vadede sağlıklı sonuçlar elde etmek oldukça zor olacaktır.

Email

Tüm Hakları Saklıdır.

Tüm Hakları Saklıdır.