Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Cover coin; Andre Cromje’nin danışmanlığını icra ettiği, eşler arası işlemlere izin veren blok zincir tabanlı bir platforma sahip kripto para birimidir. Ethereup platformunda çalışan Cover coin, COVER Protocol platformunun yönetişim token’ıdır. Cover coin ile diğer coinleri farklı kılan en ayırıcı özellik; Cover token sahiplerinin talepleri onaylama ya da reddetme yetkisi, yani yönetim sürecine doğrudan etki edebilecek role sahip olmalarıdır. Platformu benzersiz kılan, alternatiflerinden ayıran diğer özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Merkeziyetsiz

Protokol hakkında yapılan açıklamalar, tamamen merkezsiz bir sistem üzerine kurulduğunu ifade etmekte.

  • Değiştirilebilir Coverage

Cover coin kullanıcıları istedikleri zaman ERC – 20 tabanlı bir kripto parayı satın alabilir ve yine istedikleri zaman Balancer veya Uniswap’de değişim yapabilir.

  • Sınırsız

Protokol, kullanıcıların yalnızca akıllı sözleşmeleri değil; kripto harici her şeyi de güvence altına almalarına imkan tanımakta.

  • KYC Gerekli Değil

Cover protokol platformunda KYC protokolleri uygulanmamakta.

  • Piyasa Verimliliği

Piyasa talebi söz konusu olduğunda, Cover protokolü piyasa yapıcıları piyasa talebi gereksiniminin karşılanmasını teşvik eder ve piyasa teminat primini belirlemesine olanak tanır.

  • Ölçeklenebilirlik

Cover protokol, havuzlanmış stake prosedürü yerine bağımsız coverage sınırları sebebiyle diğer coverage protokollerinden farklıdır.

Öte yandan, Cover token sahibi kullanıcıların bonus token kazanma imkanına da sahip olduğunun altını çizmekte fayda var. Sıralanan özelliklere ilave olarak, Cover protokolünün DeFi kullanıcılarının akıllı sözleşme riskine karşı korunmasını sağladığını da yapılan açıklamalardan yola çıkarak ifade etmek mümkün. Platform, kullanıcılar ve protokoller arasında güven tesis ederek çalkantılı DeFi alanında dengeleme etkisi göstermekte. Bu tür ayırıcı özelliklerinin kısa vadede değer kazandırması muhtemel.

Cover Coin Geleceği

Cover coin geleceği, COVER protokol platformunun yakın gelecekte atacağı adımlara göre şekillenecek. Zira piyasa, yatırımcılar ve kullanıcılar başta olmak üzere kripto para ekosistemindeki aktörlerin tamamı, kripto paraların geleceğe ilişkin planlamalarından ziyade kısa vadede attığı somut adımlar üzerinden aksiyon almakta. Dolayısıyla Cover coin’in geleceğini olumlu ya da olumsuz etkileyecek en önemli faktör, platformun kısa ve orta vadede atacağı somut adımlar olacak.

Cover coin geleceği, cover coin yatırımı yapmayı düşünen kullanıcılarca merak konusu. Kripto para piyasalarında dolaşıma girdiği andan itibaren istikrarlı artış yakalayamamış olması, yaşadığı hack saldırısı vs. olumsuz olaylar karşısında her ne kadar hızlı aksiyon alarak değer kaybını minimize etse de kullanıcıların mesafeli yaklaşmasına neden olmakta. Özetle, Cover coin yatırımı yapmadan önce bir süre daha izlemek ve değerlendirmek gerektiği belirtilmekte.

Cover Coin Yorum 2023

Cover coin yorum 2023 yılı için yatırımcıların temkinli hareket etmesi gerektiği yönünde birleşmekte. Dijital finans üzerine değerlendirmede bulunan birçok otorite, özellikle aralık ayı sonunda yaşanan hack saldırısı nedeniyle ciddi bir değer ve prestij kaybına uğrayan Cover Protokole yönelik yatırımcılarda dikkatli ve temkinli ilerlenmesi gerektiğine işaret ediyor. Cover coin fiyat değişimlerindeki radikallik ve ivmelenme, kısa vadeli yatırım düşünmeyen kullanıcılar için görece riskli.

Hack saldırısı sonrası kısa zamanda durumunu düzelten ve kurduğu iş birlikleri sayesinde tekrar güçlenmeye başlayan cover coin özelinde büyük yatırımlar yapılabilmesi için bir müddet daha izlenmesi, pozitif artışın devam edip etmeyeceğinin gözlenmesi gerektiğime dikkat çekiliyor. Son olarak, yalnız cover coin özelinde değil; konvansiyonel veya kripto finans yatırımlarında yalnızca yorum ve grafik değerlendirmeleriyle bağlı kalınmamalı, mutlaka kapsamlı ve detaylı araştırmalar yapılmalıdır.

Cover Coin Grafik

Cover coin grafik aksiyonları incelendiğinde, aralık ayı hack saldırısı nedeniyle yaşanan ani ve radikal negatif eğrinin kısa zamanda pozitife döndüğü, tamamladığımız 2022 yılı için genel olarak yükseliş trendi gösterdiği söylenebilir. Grafik incelemesinde dikkat çeken nokta, yüksek düşüş ve yüksek yükseliş sıklığı. Düşük fiyattan satın alıp yüksek fiyattan satarak kar elde etmek için oldukça ideal bir durum olsa da orta ve uzun vadeli yatırımlar için bu tür radikal değişimlerin risk teşkil ettiğini ifade etmekte fayda var.

Son olarak, cover coin yatırımı yapılmadan önce çok yönlü ve detaylı bir araştırma yapılması; yalnızca grafik değerlendirmesi değil fiyat değişimlerine neden olan alt faktörlerin ve konjonktürün değerlendirilmesi, yatırım başarısını önemli ölçüde artıracaktır.

Email

Tüm Hakları Saklıdır.

Tüm Hakları Saklıdır.