Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Fantom (FTM), Güney Koreli bilgisayar bilimcisi Dr. Ahn Byung IK tarafından 2018’de kullanıcılara duyurlan, dijital varlıkların ve DApp’lerin dağıtımı için akıllı sözleşme çözümü olarak karşımıza çıkar. Kripto finans aktörleri ve kripto varlık yatırımcıları, Fantom (FTM) projesinin ve FTM Coin’in geleceğini merak etmekte, FTM Coin hakkında yapılan analist yorumlarına göz atarak yatırımlarına yön vermekte. O halde, Fantom (FTM) ve FTM Coin’i daha yakın bir perspektifle inceleyelim.

FTM Coin Nedir?

Fantom (FTM), geliştiricisi olduğu konsensüs algoritmasını kullanılır. Geliştiricilere DeFi hizmetleri sağlayan ve DeFi tabanlı uygulamaların daha pratik, kolay kullanılmasına olanak tanıyan, DAG tabanlı bir akıllı sözleşme platformu olarak tanımlanır. Projenin asli ve yerel coin’i ise FTM Coin’dir. FTM Coin; verim optimizasyonu sağlayıcılar, çeşitli zincirler arası köprüler içeren merkeziyetsiz finans blok zincire sahip olan görece yeni bir kripto para birimidir.

FTM Coin Geleceği

Merkeziyetsiz uygulamalar (dApp) ve dijital varlıklar için merkeziyetsiz ve izinsiz, açık kaynaklı akıllı bir sözleşme platformu olan Fantom’un yerel coin’i FTM Coin’dir. Kripto para finans yatırımcılarının yakın markaja aldığı, dikkatle incelediği FTM Coin’in geleceği merak konusu. FTM coin geleceği itibariyle potansiyelli bir kripto para birimi olarak değerlendiriliyor. Platformun yakın gelecekte atacağı adımların, FTM coin’in değer artırışına doğrudan etki edeceği düşünülüyor.

FTM Coin yatırımı yapmak, FTM Coin al – sat yaparak kripto para piyasalarında kar sağlamak düşüncesinde olan yatırımcılar için en önemli nokta, FTM Coin’in kısa, orta ve uzun vadede nasıl bir değer skalasına sahip olacağı. İlgili birimin orta ve uzun vadede elde edeceği değer; birimin geliştirici olan Fantom platformunun atacağı adımlarla şekilleneceğinden, orta ve uzun vadeli yorumlar yapılırken Fantom platformundaki gelişmeleri yakından takip etmek, daha isabetli öngörülerde bulunabilmek adına en doğru yaklaşım olacaktır.

FTM Coin’in kısa vadede geleceği ise birçok analist ve kripto para uzmanı tarafından optimist yorumlanmakta. Bir başka ifadeyle, FTM Coin fiyatında kısa vadede ivmeli bir yükseliş trendi göstermesi bekleniyor. Bu beklentinin, özellikle al – sat yaparak kısa vadeli kar sağlamak üzerine yatırım planı yapan kripto finans aktörlerini heyecanlandırdığını belirtebiliriz.

Son olarak, yalnızca FTM Coin için değil; kripto para ekosistem içerisinde yer alan herhangi bir varlığa yatırım yapmadan önce, ilgili varlığın değerine ve fiyatında doğrudan ve dolaylı etki eden tüm faktörlerin değerlendirilmesi gerektiğini, yalnızca öngörüler ve yorumlar üzerine seyreden yatırım politikasının oldukça zararlı sonuçlar doğurabileceğini unutmamakta fayda var.

FTM Coin Yorumları 2023

FTM Coin yorumları 2023 yılı için merak konusu. Fiyat değişkenliği açısından oldukça hareketli bir kripto para birimi olan FTM Coin hakkında isabetli yorumlarda bulunmak, ilgili birimin çift yönlü fiyat hareketliliği nedeniyle oldukça güç. Piyasa değeri itibariyle en büyük yüz kripto para birimi arasında bulunan FTM Coin, kripto finans ekosisteminde altcoin analizi yapan kripto para uzmanlarınca genellikle olumlu bir değerlendirmeyle yorumlanıyor.

FTM Coin yorumları 2023 yılı özelinde negatiften çok pozitif bir beklenti olduğu için FTM coin yatırımcılarını sevindirmekte. Ancak, kripto para piyasalarında coin’lerin değerini, fiyatını doğrudan etkileyen ve öngörülemez özellikle olan pek çok faktör olduğunu, bu faktörlerin devreye girmesi halinde beklentilerin dışında gelişmeler yaşanabileceğini unutmamak, yatırımları da olasılık ihtimal üzerine yapmak en doğru ve sağlıklı olan yaklaşımdır.

FTM Coin Fiyat Tahminleri

Kripto para piyasalarında işlem gören altcoin’leri inceleyen, fiyatlarına ve değerlerine ilişkin öngörülerde bulunan bazı analistlerin FTM Coin fiyat tahminleri şu şekilde;

  • Coin Artbitrage Analistleri FTM Coin Fiyat Tahmini: 2023 yılı için $1,82985, 2024 yılı için $5,26947 ve 2025 – 2026 yılları içinse $8,52600 değerinde fiyat tahmini öngörmektedir.
  • Price Prediction FTM Coin Fiyat Tahmini: 2023 yılı için $2.68, 2025 yılı için $8.03 ve 2030 yılı içinse $47,79 değerinde fiyat tahmini öngörmektedir.
  • Digital Coin FTM Coin Fiyat Tahmini: 2023 yılı için $2,42, 2025 yılı için $3,63 ve 2028 yılı içinse $6,35 değerinde fiyat tahmini öngörmektedir.
  • Walletinvestor FTM Coin  Fiyat Tahmini: 2023 yılı için $1,071, 2026 yılı için $13.131 değerinde fiyat tahmini öngörmektedir.
  • Gov Capital FTM Coin Fiyat Tahmini: 2023 yılı için $3.25565, 2026 yılı için $10.0113 değerinde fiyat tahmini öngörmektedir.

FTM Coin Avantajları

Kullanıcıları için birçok avantaj sunan FTM Coin’in başlıca avantajları şu şekilde ifade edilebilir:

  • Risksiz fail kazancı,
  • Risksiz pasif gelir
  • Transfer hızı
  • Düşük masraf
  • Ödüller.

FTM Coin nedir, yorumları, geleceği 2023 başlığı altında kripto para ekosisteminin yakından takip edilen yeni bir birimini incelemiş bulunuyoruz. Sonuç olarak; FTM Coin yatırımı yapan veya yatırım yapmayı düşünenlerce merak edilen fiyat tahminleri, yorumlar ve gelecek değerlendirmelerinin yanı sıra kapsamlı ve çok yönlü bir araştırma yapılması gerektiğinin altını çizelim.

Email

Tüm Hakları Saklıdır.

Tüm Hakları Saklıdır.